Stypendium JP II

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I półrocze roku szkolnego 2019/2020 otrzymali uczniowie:


Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I półrocze roku szkolnego 2018/2019 otrzymali uczniowie:

  1. Miszczak Maja
  2. Horyza Marta
  3. Kubik Magdalena
  4. Rachwalski Tobiasz
  5. Lewkowicz Agata
  6. Sufryd Marta
  7. Skrzypczak Julia
  8. Rant Luiza
  9. Szczuraszek Aleksander
  10. Sieradzka Julia
  11. Olejniczak Karolina
  12. Izydorska Dominika
  13. Mazurek Julia
  14. Litwin Julia
  15. Galewska Martyna
  16. Pomykała Marta
  17. Muszyńska Weronika
  18. Szukowski Paweł
  19. Rant Weronika
  20. Stefaniak Weronika
  21. Kurek Izabela
  22. Gajda Dorota
  23. Krysztofiak Maria
  24. Zaremba Julia
  25. Pawlak Wiktoria
  26. Skoczylas Joanna
  27. Staszak Helena
  28. Godziszewska Julianna
  29. Pietrzak Klaudia
  30. Mikołajczyk Agata
  31. Samostiak Oliwia
  32. Woźniak Zuzanna
  33. Frąszczak Agnieszka
  34. Kuczmiński Łukasz
  35. Majchrzak Jakub
  36. Sztukowska Marta
  37. Gromski Wojciech
  38. Glapa Aleksandra
  39. Bilan Weronika
  40. Olkiewicz Martyna
  41. Kusch Joanna
  42. Grzęda Julita
  43. Sołtysiak Aleksandra
  44. Mrowińska Julia
  45. Działoszyńska Wiktoria
  46. Prażmo Julia
  47. Sobczak Michał
  48. Dominiak Magdalena
  49. Igielska Julia
  50. Dziamska Monika
  51. Błaszczyk Mikołaj
  52. Kaszyńska Zofia
  53. Marciszewska Natalia
  54. Łącka Aleksandra
  55. Stasiak Marta
  56. Wojdal Tymoteusz

Uroczystość wręczenia aktów przyznania Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Waryńskiego 29.
Klasy IV –VI – 1 października 2018 r. godz. 17:00.
Klasy VII oraz klasy gimnazjalne – 2 października 2018 r. godz. 17:00.

Z uwagi na bardzo dużą ilość złożonych wniosków, Kapituła podjęła decyzję o podniesieniu kryterium średniej ocen w przypadku klas IV-VI do 5,66, klas VII do 5,57 a klas gimnazjalnych do 5,53.

Uczniowie, którzy uzyskali regulaminową średnią ocen, tj. dla uczniów klas IV-VI minimum 5,50, dla uczniów klas VII i klas gimnazjalnych minimum 5,30, lecz poniżej ustalonego przez Kapitułę kryterium są zaproszeni Przez Prezydent Miasta na uroczystość wręczenia dyplomów za bardzo wysokie wyniki w nauce. Uroczystość odbędzie się 3 października 2018 r. godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej.
Są to uczniowie:

  1. Kędzierski Nikodem
  2. Rutecki Nikodem
  3. Michalska Wiktoria
  4. Fröss Małgorzata
  5. Nawrocki Jakub
  6. Szukalska Klaudia
  7. Migasiewicz Iga
  8. Konieczny Szymon
  9. Banasiak Malwina
  10. Michalak Sandra
  11. Brzęczkowski Aleks
  12. Bury Łukasz
  13. Horyza Wiktoria
  14. Puchalska Katarzyna
  15. Urbaniak Emilia
  16. Nowacka Oliwia
  17. Mierzejewska Weronika
  18. Mielczarek Jakub
  19. Sitnik Zuzanna
  20. Adamiak Julia
  21. Hurna Paulina
  22. Czubak Weronika
  23. Kazojć Marcelina
  24. Stempniak Oliwia
  25. Zimny Jagoda
  26. Parzeńska Maja
  27. Kuczmiński Jakub
  28. Barczyński Jakub
  29. Kowalczyk Jakub
  30. Panek Natalia
  31. Kobylańska Ada
  32. Nowicki Jakub
  33. Wilczyński Kacper
  34. Turska Karolina
  35. Kubik Kamila

 

Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na II półrocze roku szkolnego 2018/2019 otrzymali uczniowie:

  1. Miszczak Maja
  2. Horyza Marta
  3. Kubik Magdalena
  4. Rachwalski Tobiasz
  5. Maciejewski Mikołaj
  6. Lewkowicz Agata
  7. Sufryd Marta
  8. Skrzypczak Julia
  9. Rant Luiza
  10. Grzela Aleksandra
  11. Nawrocki Jakub
  12. Szczuraszek Aleksander
  13. Pomykała Marta
  14. Muszyńska Weronika
  15. Szukowski Paweł
  16. Stefaniak Weronika
  17. Gajda Dorota
  18. Krysztofiak Maria
  19. Sitnik Zuzanna
  20. Zaremba Julia
  21. Woźniak Zuzanna
  22. Zimny Jagoda
  23. Frąszczak Agnieszka
  24. Kuczmiński Łukasz
  25. Majchrzak Jakub
  26. Bilan Weronika
  27. Olkiewicz Martyna
  28. Horyza Wiktoria
  29. Mrowińska Julia
  30. Marciszewska Natalia
  31. Puchalska Katarzyna
  32. Chałupniczak Aleksandra

Uroczystość wręczenia aktów przyznania Stypendium im. Świętego Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Waryńskiego 29.
Klasy IV –VI – 24 kwietnia 2019 godz. 17:00.
Klasy VII-VIII oraz klasy gimnazjalne – 25 kwietnia 2019 r. godz. 17:00.

Z uwagi na bardzo dużą ilość złożonych wniosków, Kapituła podjęła decyzję o podniesieniu kryterium średniej ocen w przypadku klas IV-VI do 5,59, klas VII do 5,57 a klas gimnazjalnych do 5,54.

Uczniowie, którzy uzyskali regulaminową średnią ocen, tj. dla uczniów klas IV-VI minimum 5,50, dla uczniów klas VII-VIII i klas gimnazjalnych minimum 5,30, lecz poniżej ustalonego przez Kapitułę kryterium są zaproszeni Przez Prezydent Miasta na uroczystość wręczenia dyplomów za bardzo wysokie wyniki w nauce. Uroczystość odbędzie się 26 kwietnia 2019 r. godz. 17:00 w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej.
Są to uczniowie:

  1. Rutecki Nikodem
  2. Seradzka Julia
  3. Michalak Sandra
  4. Glapa Martyna
  5. Olejniczak Karolina
  6. Szczepaniak Oliwia
  7. Zachwyc Olga
  8. Godziszewska Milena
  9. Mazurek Julia
  10. Izydorska Dominika
  11. Konieczny Szymon
  12. Michalska Wiktoria
  13. Szukalska Klaudia
  14. Stambuła Julia
  15. Urbaniak Emilia
  16. Mielczarek Jakub
  17. Panek Natalia
  18. Igielska Julia
  19. Wilczyński Kacper
  20. Kobylańska Ada
  21. Bąkowska Beata.

 

 

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na II okres roku szkolnego 2017/2018:

KLASA IV:
 
   1. Kubik Magdalena
    2. Horyza Marta
    3. Miszczak Maja
    4. Rachwalski Tomasz

KLASY VII:
   
1. Skrzypczak Julia
    2. Rant Luiza
    3. Sieradzka Julia
    4. Lewkowicz Agata
    5. Mazurek Julia
    6. Fröss Małgorzta
    7. Olejniczak Karolina

KLASY GIMNAZJALNE:
   
1. Pomykała Marta
    2. Kurek Izabela
    3. Godziszewska Julianna
    4. Galewska Martyna
    5. Gajda Dorota
    6. Rant Weronika
    7. Pietrzak Klaudia
    8. Krysztofiak Marta
    9. Stefaniak Weronika
   10. Muszyńska Weronika
   11. Majchrzak Jakub
   12. Mikolajczyk Agata
   13. Grzęda Julita
   14. Skoczylas Joanna
   15. Pawlak Wiktoria
   16. Samostiak Oliwia
   17. Sztukowska Marta
   18. Kusch Joanna
   19. Gromski Wojciech
   20. Kaszyńska Zofia
   21. Bilan Weronika
   22. Glapa Aleksandra
   23. Staszak Helena
   24. Sitnik Zuzanna
   25. Olkiewicz Martyna
   26. Zaremba Julia
   27. Frąszczak Agnieszka
   28. Działoszyńska Wiktoria
   29. Panek Natalia
   30. Chałupniczak Aleksandra
   31. Szukowski Paweł
   32. Łącka Aleksandra
   33. Sołtysiak Aleksandra
   34. Woźniak Zuzanna
   35. Brzęczkowski Aleks

Uczniowie, którzy uzyskali regulaminową średnią ocen lecz poniżej ustalonego pułapu przez Kapitułę:

KLASA VII:
     Izydorska Dominika

KLASY GIMNAZJALNE:
    1. Dominiak Magdalena
    2. Mrowińska Julia
    3. Parzeńska Maja

 

Uczniowie, którzy otrzymali Stypendium im. Świętego Jana Pawła II na I okres roku szkolnego 2017/2018:

     1. Litwin Julia
     2. Tomalak Patryk
     3. Pietrzak Klaudia
     4. Rant Weronika
     5. Zmyślona Weronika
     6. Szukowski Paweł
     7. Gromski Wojciech
     8. Mikołajczyk Agata
     9. Cegielska Dominika
    10. Godziszewska Julianna
    11. Kościelniak Wiktoria
    12. Glapa Aleksandra
    13. Grzęda Julita
    14. Kurek Izabela
    15. Przysada Anna
    16. Galewska Martyna
    17. Skoczylas Joanna
    18. Matuszczak Izabela
    19. Woźniak Paweł
    20. Muszyńska Weronika
    21. Staszak Helena
    22. Bilan Weronika
    23. Gibasiewicz Hubert
    24. Majchrzak Jakub
    25. Sitnik Zuzanna
    26. Weisskopf Alicja
    27. Kruszyna Leon
    28. Parzeńska Maja
    29. Tetrzona Konrad

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz