Ogłoszenia

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Konkurs pod patronatem Rady Języka Polskiego
oraz
Pani Beaty Klimek Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
MISTRZ ORTOGRAFII
XXI edycja Konkursu Ortograficznego
dla uczniów klas: II, III, IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów

Dyktando (doc)

Test - II etap (doc)

Wyniki II etapu konkursu (doc)

Aktualności

29 listopada 2018

Andrzejki klas IV i V

29 listopada klasa 4 oraz 5 świętowały Andrzejki. Wszyscy uczniowie chętnie brali udział we wróżbach oraz zabawach tanecznych. Zaangażowali się również w przygotowania do Andrzejek, piekąc ciasteczka z wróżbą. Niektórzy z nich przebrali się na tą okazję, zakładając np. zabawne kapelusze czy maski. Oczywiście nie zabrakło drobnych upominków dla wszystkich uczestników zabawy.

29 listopada 2018

Wizyta w Domu Dziecka w Ostrzeszowie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas ciepła, miłości, dawania i przyjmowania prezentów. Nikt w tym czasie nie powinien być sam. Dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej każdego roku w okresie świątecznym odwiedzają wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie.

28 listopada 2018

Stawiam na rodzinę - Andrzejki

W środę 28 listopada br. odbyło się cykliczne spotkanie naszych najmłodszych uczniów z klas I i II wraz z rodzicami - STAWIAM NA RODZINĘ. W tym miesiącu poświęcone było zabawom andrzejkowym. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział i wspaniałą zabawę!

26 listopada 2018

Sukces naszych uczniów w konkursie "Ostrowskie drogi do niepodległości"

16 listopada br. odbyła się XIII edycja muzealnego konkursu historycznego "Spacerem w przeszłość" o tytuł Młodego Regionalisty pod hasłem " Ostrowskie drogi do niepodległości". Naszą szkołę reprezentował zespół uczniów klasy 3a w składzie: Weronika Bilan, Jakub Glapa, Jakub Majchrzak, Jakub Nowicki, Paweł Okrój i Kasia Puchalska.

25 listopada 2018

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2018 r. - Światowy Dzień Pluszowego Misia. Nasi uczniowie z tej okazji spotkali się w auli i wspólnie rysowali ulubionego pluszaka. Każdy miał swoją maskotkę a ich pracy przyglądał się nasz Warynek.

Pierwsza3456789101112Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz