Ogłoszenia

Rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2019/2020
do klas I-VIII.

Wniosek o przyjęcie do szkoły (doc)

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Konkurs pod patronatem Rady Języka Polskiego
oraz
Pani Beaty Klimek Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego
MISTRZ ORTOGRAFII
XXI edycja Konkursu Ortograficznego
dla uczniów klas: II, III, IV, V, VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjów

Dyktando (doc)

Test - II etap (doc)

Wyniki II etapu konkursu (doc)

Aktualności

6 listopada 2018

Patriotyczna wieczornica

Narodowe Święto Niepodległości to szczególna okazja do zamanifestowania patriotyzmu i dumy narodowej.
6 listopada br. w auli Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej odbyła się uroczysta wieczornica zorganizowana dla uczczenia obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę oraz proklamowania Republiki Ostrowskiej.

30 października 2018

Podsumowanie konkursów dla klas I i II

30 października odbyło się w naszej szkole podsumowanie konkursów dla uczniów klas 1-2 „Różaniec Moją Modlitwą” oraz „Laurka dla Naszej Pani”. Wszystkie prace konkursowe były ciekawe i bardzo starannie  wykonane. Jednak jury musiało wyłonić i nagrodzić tylko kilkoro uczniów.

30 października 2018

PoczytajMY w październiku

30 października uczennice klasy 8A Żaneta Kempa i Ewelina Koszycka wraz z wychowawcą – Joanną Śniady odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 im. Misia Uszatka z projektem CEO PoczytajMY. Dzieci bardzo uważnie słuchały bajki o Czerwonym Kapturku i chętnie odpowiadały na pytania. Oklaskami podziękowały dziewczynom i zaprosiły na kolejne spotkanie, które odbędzie się już pod koniec listopada.

29 października 2018

Sprzątanie grobów

29 października grupa 16. uczniów naszej szkoły wzięła udział w akcji „Sprzątanie grobów” na  Starym Cmentarzu znajdującym się przy Placu Bankowym. Uporządkowany został także grób śp. Katarzyny Sobaszek, matki błogosławionego Aleksego Sobaszka (polskiego duchownego, który został beatyfikowany przez papieża Jana Pawła II w1999 r.).

25 października 2018

Ślubujemy…

Rozpoczęcie nauki w szkole jest ważnym momentem życia. Każde dziecko z niecierpliwością czeka na dzień, w którym stanie się prawdziwym uczniem i poprzez pasowanie zostanie włączone do społeczności szkolnej. Uroczystość pasowania na uczniów klasy I na stałe została włączona do kalendarza uroczystości szkolnych. Stanowi ona przeżycie nie tylko dla samych dzieci - kandydatów na uczniów, ale także dla ich rodziców, nauczycieli, koleżanek i kolegów.

Pierwsza567891011121314Ostatnia

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz