Ogłoszenia

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole!

Aktualności

14 października 2019

Dzień Edukacji Narodowej

14 października w złotojesiennej oprawie, w auli Szkoły podstawowej Uczniów Kreatywnych odbył się program artystyczny – dar dla wszystkich pracowników szkoły; dyrekcji, nauczycieli, administracji i obsługi.

 

10 października 2019

Święto Drzewa

Święto Drzewa jest programem edukacji ekologicznej Klubu Gaja realizowanym od 2003 roku na całym świecie. W kalendarzu świąt nietypowych przypada 10 października. W tym dniu wiele szkół i przedszkoli bierze udział w akcji sadzenia drzew. Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego pięknego i zielonego święta.
8 października 2019

Żonkilowe Pola Nadziei

Wiara jest wtedy, kiedy ktoś zobaczy listek na wodzie albo kroplę rosy i wie, że one są – bo są konieczne.
Choćby się oczy zamknęło, marzyło, na świecie będzie tylko to, co było, a liść uniosą dalej wody rzeczne.

  „Wiara, nadzieja, miłość” Czesław Miłosz

4 października 2019

Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków jest obchodzony co roku 26 września. Wydarzenie to jest okazją do poszerzania wiedzy na temat różnorodności językowej i kulturowej, a przede wszystkim do zachęcania ludzi w różnym wieku do nauki języków obcych. Uczniowie z klasy 5A, 6A, 7A i 8A również uczestniczyli w tym wydarzeniu. Mieli okazję wykazać się swoją wiedzą na temat krajów anglojęzycznych i niemieckojęzycznych biorąc udział w quizie. 
27 września 2019

Gang Słodziaków u Kreatywnych

Od 2001 roku w dniu 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ogłoszone z inicjatywy Polskiej Izby Książki, a jego celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom. Czytanie rozwija wyobraźnię, język i pamięć. Uczy myślenia, poprawia koncentrację, poszerza wiedzę, ułatwia naukę, pomaga odnieść sukces w szkole, jest wspaniałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. 
12

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Galeria

Zobacz

Biblioteka

Zobacz